WORKSHOPY

Ponúkame vám jednorazovú i pravidelnú výuku pre vaše školy, kurzy, tréningy či podujatia. Workshopy skladáme vždy na mieru podľa potreby a cieľovej skupiny. Vyučujeme breakdance, parkour a hiphop. Okrem toho tvoríme i motivačné a športové (pohybové) workshopy.  

Workshopy sú vhodné pre základné školy, športové kluby, tanečné školy, tábory či ako program pre rôzne podujatia. Naše workshopy sa vždy nesú v motivačnom duchu, aby sme sa niečo naučili, zabavili sa ale aj odišli domov plný života s chuťou na sebe pracovať. 

V portfóliu máme od roku 2012 viac ako 500 workshopov po celom Slovensku. 

Vystúpenia / show

Tvoríme jednoduché a úderné akrobaticko - tanečné šou na mieru pre vaše podujatie. Naše vystúpenia obsahujú breakdance, parkour i pôvabné dievčenské tanečné štýly. Radi využívame známe hudby a ponúkame tak zážitok pre oči i uši.

Úroveň našich vystúpení začína pri jednoduchých "freestyle show" - kde pustíme jednu až dve skladby a poriadne to voľným štýlom rozbalíme a končí až pri na mieru šitých vystúpeniach s divadelnými scénkami, kvalitným hudobným mixom a maximálnemu prispôsobeniu sa danej udalosti.

Priemerná a ideálna dĺžka vystúpenia je 3-7 minút, vždy však záleží na dohode.

Milujeme hlavne zabávať publikum. Vždy ľudí poriadne roztlieskame a zabavíme.  

MINIDISCO

Minidisco je krátky tanečno - hudobný program pre deti v dĺžke 6 - 20 minút pre vaše detské podujatie, kde sa účastníci vybláznia a zabavia na maximum. 

Tvorivé dielne

Vedieme pohybovo - tvorivé dielne v štýle hiphopu, ktoré si môžete objednať aj na vaše podujatie.

► Pohybové výzvy

► Tanečné dielne

► Graffiti

► Napíš si svoj RAP text

► Parkour dielne