LETNÝ TÁBOR

1.7. - 6.7.2024

Penzión Majk, Heľpa

10-18 rokov

249 €

Pre tanečníkov aj netanečníkov

Mnoho odmien

 • V cene tábora je zahrnuté: ubytovanie (6dní/5noci), strava 5x denne, pitný režim počas celého tábora, zdravotníčka, poistenie, ubytovacia taxa, taneční lektori, odmeny a výhry, unikátny darček, výlet, špeciálny hosť, program, hry, vybavenie pre voľnočasové aktivity, telocvičňa, bazén
 • Zálohu vo výške 50€ je potrebné uhradiť čím skôr pre rezerváciu miesta. Počet miest je obmedzený. (max. 30 prihlásených účastníkov)

 • Všetky podrobné informácie vrátane finálnej ceny nájdete v prihláške. K prihláške je potrebné vyplniť aj dodatok, ten však stačí odovzdať najneskôr v deň nástupu na tábor.

Letný tanečný tábor

Čaká nás poctivá cesta tanečníka, na ktorej budeme čeliť rôznym výzvam a udalostiam. Spoločne si prejdeme všetkými možnými úskaliami od samotných začiatkov, utvoríme poriadnu crew a dostaneme sa až na pódia. Tábor je koncipovaný prevažne pre teenagerov a mladých dospelých. Našim prioritným cieľom je poriadne si zatrénovať, odniesť si mnoho nových skúseností a pripraviť sa na skutočnosti, ktoré nás v tanečnom svete čakajú. Popri tom však nesmieme zabudnúť na to, že tanec je zábava a tej rozhodne nebude málo. Od tanečných jamov až po bazénové párty. Ak ste nikdy netancovali, nebojte. Náš program zahŕňa mnoho aktivít a spôsobov realizácie či zábavy aj pre netanečníkov. Tábor je vhodný rovnako pre skúsených tanečníkov, ale aj pre absolútnych netanečníkov. 

Telocvičňa

Tou najväčšou výhodou pri tanečnom tábore je samozrejme veľká telocvičňa, ktorú máme k dispozícií. Za 6 dní tu zažijeme mnoho tréningov, diskoték, workshopy s profesionálnymi lektormi a kto vie, možno aj spoločnú prespávačku :)

Krytý bazén

Vonku bude chladno, prípadne zlé počasie a nám sa nebude chcieť trénovať? No tak v tom prípade interiér penziónu Majk ukrýva vnútorný bazén, kde sa môžeme poriadne vyblázniť. A taká bazénová párty, to bude rozhodne stáť za to.

Bohaté skúsenosti

Naši lektori sa už dlhé roky zúčastňujú ako animátori na rôznych táboroch či v hoteloch na Slovensku ale aj v zahraničí. Dlhé roky vedú tanečné školy, pracujú s deťmi a mladými ľuďmi. Tvoria rôzne podujatia a workshopy. A samozrejme, máme na konte aj dlhoročnú organizáciu viacerých vlastných táborov - denných aj pobytových.

Okrem toho je na našich táboroch vždy k dispozícií kvalifikovaná a profesionálna zdravotníčka s lekárskou praxou.

Časté otázky od Vás

1. Budete brať deťom telefóny?

To rozhodne nebudeme. Telefóny sa berú prevažne na detských táboroch a ten my nerobíme. Venujeme sa hlavne teenagerom a mladým dospelým. Rozhodne vás nechceme na tábore nijak obmedzovať v používaní mobilov no veríme, že sa vám ani nebude žiadať hrať sa :) No a niekto nás predsa musí označovať na instagrame :D

2. Dá sa prihlásiť aj keď nespĺňam vek?

Náš tábor je od 10 do 18 rokov. Avšak po vzájomnej dohode vieme zobrať aj mladšieho účastníka. A pokiaľ máš viac ako 18 ale chceš sa k nám pridať, tak ani neváhaj, berieme ťa :)

3. Je tam wi-fi?

Áno.

4. Kedy bude večierka?

Na tom sa dohodneme spoločne v prvý deň tábora. Základné pravidlá nášho fungovania si určíme tak, aby nám všetkým vyhovovali a užili sme si tábor absolútne na maximum. No spoločne si určíme aj tresty, ak vlastné pravidlá porušíme. 

5. Ako odovzdať prihlášku?

Vyplnenú a podpísanú prihlášku môžete doručiť niekoľkými spôsobmi.

 1. Osobne jednému z trénerov, ak ste členom tanečných škôl Planéta Pohybu.
 2. Mailom na planetapohybu@gmail.com
 3. Poštou na adresu:
  Planéta Pohybu
  Ružová 1359/47
  Zvolen
  960 01


6. Budeme môcť byť spolu na izbe? 

Áno. Budeme sa snažiť, aby každý bol na izbe s tým, s kým chce byť. Musíme však dbať na to, aby sme zaplnili izby čo najefektívnejšie. Môže sa preto stať, že nevyhovieme úplne všetkým. No urobíme, čo bude v našich silách, aby ste boli spokojný. 

7. Doprava na tábor

Dopraviť sa na tábor môžete samostatne, autom. Bude však k dispozícií i možnosť cesty zájazdovým autobusom, ktorý bude vyrážať zo Žiaru nad Hronom smerom na Heľpu. Ak máte predbežne záujem o cestu zájazdovým autobusom, nahláste to prosím kontaktnej osobe alebo trénerovi v tanečnej škole.