LETNÝ TÁBOR

16.7. - 20.7.2023

Penzión Majk, Heľpa

12-25 rokov

169 €

Profi tanečníci

Mnoho odmien

  • V cene tábora je zahrnuté: ubytovanie (5dní/4noci), strava 4x denne, pitný režim počas celého tábora, zdravotníčka, poistenie, ubytovacia taxa, taneční lektori, odmeny, výlet, program.
  • Zálohu vo výške 50€ je potrebné uhradiť čím skôr pre rezerváciu miesta. Počet miest je obmedzený.

  • Všetky podrobné informácie nájdete na prihláške

Letný tanečný tábor

Čaká nás poctivá cesta tanečníka, na ktorej budeme čeliť rôznym výzvam a udalostiam. Spoločne si prejdeme všetkými možnými úskaliami od samotných začiatkov, utvoríme poriadnu crew a dostaneme sa až na pódia. Tábor je koncipovaný prevažne pre teenagerov a mladých dospelých. Našim prioritným cieľom je poriadne si zatrénovať, odniesť si mnoho nových skúseností a pripraviť sa na skutočnosti, ktoré nás v tanečnom svete čakajú. Popri tom však nesmieme zabudnúť na to, že tanec je zábava a tej rozhodne nebude málo. Od tanečných jamov až po bazénové párty. Ak ste nikdy netancovali, nebojte. Tábor je vhodný rovnako pre skúsených tanečníkov, ale aj pre absolútnych netanečníkov.

Telocvičňa

Tou najväčšou výhodou pri tanečnom tábore je samozrejme veľká telocvičňa, ktorú máme k dispozícií. Za 5 dní tu zažijeme mnoho tréningov, workshopy s profesionálnymi lektormi a určite aj nejaký ten kondičák. 

Krytý bazén

Ak vonku bude chladno, prípadne zlé počasie a nám sa nebude chcieť trénovať? No tak v tom prípade interiér penziónu Majk ukrýva vnútorný bazén, kde sa môžeme poriadne vyblázniť. A taká bazénová párty, to bude rozhodne stáť za to.

Bohaté skúsenosti

Naši lektori sa už dlhé roky zúčastňujú ako animátori na rôznych táboroch či v hoteloch na Slovensku ale aj v zahraničí. Dlhé roky vedú tanečné školy, pracujú s deťmi aj mladými. Tvoria rôzne podujatia a workshopy. A samozrejme, máme na konte aj organizáciu viacerých vlastných táborov

Časté otázky od Vás

1. Budete brať deťom telefóny?

To rozhodne nebudeme. Telefóny sa berú prevažne na detských táboroch a ten my nerobíme. Venujeme sa hlavne teenagerom a mladým dospelým. Rozhodne vás nechceme na tábore nijak obmedzovať v používaní mobilov no veríme, že sa vám ani nebude žiadať hrať sa :) No a niekto nás predsa musí označovať na instagrame :D

2. Dá sa prihlásiť aj keď mám 11 rokov?

Náš tábor je od 12 rokov. Avšak po vzájomnej dohode a v prípade, že nebude obsadený plný počet miest vieme zobrať aj mladšieho účastníka. Ak chcete prihlásiť 11 ročné dieťa, rozhodne kontaktujte Janku Žužovú (kontakt nájdete na spodnej strane prihlášky). V prípade, že sa jedná o samostatnejšie dieťa, nebude to problém.

3. Je tam wi-fi?

Áno.

4. Kedy bude večierka?

Na tom sa dohodneme spoločne v prvý deň tábora. Základné pravidlá nášho fungovania si určíme tak, aby nám všetkým vyhovovali a užili sme si tábor absolútne na maximum. No spoločne si určíme aj tresty, ak vlastné pravidlá porušíme. 

5. Ako odovzdať prihlášku?

Vyplnenú a podpísanú prihlášku môžete doručiť niekoľkými spôsobmi.

  1. Osobne jednému z trénerov, ak ste členom tanečných škôl Planéta Pohybu alebo Glow-up Crew
  2. Mailom na info.glowupdance@gmail.com
  3. Poštou. Adresu vám na vyžiadanie zašle kontaktná osoba uvedená na spodnej strane prihlášky.


6. Budeme môcť byť spolu na izbe? 

Áno. Budeme sa snažiť, aby každý bol na izbe s tým, s kým chce byť. Musíme však dbať na to, aby sme zaplnili izby čo najefektívnejšie. Môže sa preto stať, že nevyhovieme úplne všetkým. No urobíme, čo bude v našich silách, aby ste boli spokojný. 

7. Doprava na tábor

Dopraviť sa na tábor môžete samostatne, autom. Bude však k dispozícií i možnosť cesty zájazdovým autobusom, ktorý bude vyrážať zo Žiaru nad Hronom smerom na Heľpu. Ak máte predbežne záujem o cestu zájazdovým autobusom, nahláste to prosím kontaktnej osobe.